Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Bal karnawałowy dla dzieci

W niedzielę 10 stycznia świetlica wiejska w Moszczance wypełniła się radosnym gwarem dzieci. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich Moszczanka – Skrzebowa zorganizowały balik karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców obu sołectw. W sumie zaproszenie przyjęło ponad 50 dzieci, które przebrane za bajkowe postaci wraz ze swoimi rodzicami zjawiły się w świetlicy. Zabawę prowadził DJ Klaun a muzyka porwała do tańca wszystkich bez względu na wiek. Były także konkursy, nieograniczne ilości słodyczy i owoców, czyli to co dzieci lubią najbardziej. Oczywiście największą atrakcją była wizyta Mikołajów, którzy rozdali dzieciom słodkie upominki. Pan Zbigniew Kmiecik przyniósł balony napełnione helem, które na szczęście uciekały tylko pod sufit.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Byli to: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Raszkowie, Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, radna Katarzyna Spiżak, Sklep Spożywczy Jarosław Wachowiak w Moszczance oraz Bank Spółdzielczy w Raszkowie.

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2021 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Tuesday, December 07, 2021 , Login,