Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Dobre wyniki na spartakiadzie
W dniach 3-4 oraz 18 maja w Raszkowie odbyła się X Letnia Spartakiada LZS i Mieszkańców Gminy i Miasta Raszków. Podobnie jak podczas spartakiady zimowej, najlepszą drużyną okazali się sportowcy z Moszczanki i Skrzebowej. Spartakiadę zorganizowała Rada Miejsko-Gminna Zrzeszenia LZS w Raszkowie.
Nasz Ludowy Zespół Sportowy osiągnął następujące wyniki w grach zespołowych (3-4 maja):
Piłka nożna (Dariusz Czech, Jakub Szymankiewicz, Patryk Zieleziński, Marcin Zieleziński, Radosław Krakowski, Grzegorz Zimniak, Jakub Biernat( - I miejsce.
Piłka koszykowa mężczyzn (Grzegorz Zimniak, Przemysław Poźniak, Artur Poźniak, Szymon Matyba) - I miejsce.
Piłka koszykowa kobiet (Jolanta Marszał, Natalia Kaczor, Justyna Błocisz) - II miejsce.
Piłka siatkowa kobiet (Marzena Kłopocka, Katarzyna Świtała, Partycja Zimniak) - VII miejsce.
Piłka siatkowa mężczyzn (Robert Wojtczak, Radosław Krakowski, Robert Błocisz, Jakub Szymankiewicz) - V miejsce.
Wyniki pozostałych konkurencji, rozgrywanych 18 maja, były następujące:
Przeciąganie liny (Marcin Molka, Robert Błocisz, Paweł Borkowski) - I miejsce.
Pchnięcie kulą 4 kg (Jolanta Marszał) - I miejsce.
Pchnięcie kulą 6,25 kg (Dariusz Kieliba) - I miejsce.
Sztafeta 4x100 m (Dariusz Czech, Jakub Biernat, Grzegorz Zimniak, Robert Tasarek) - I miejsce.
Strzelanie z wiatrówki (Katarzyna Maleszka, Robert Wojtczak) - I miejsce.
Przenoszenie partnera (Radosław Krakowski, Mateusz Maciak) - I miejsce.
Sztafeta sprawnościowa (Klaudia Maciak, Ewelina Pawłowska, Michał Wojtczak) - II miejsce.
Bieg 400 m (Ewa Maleszka) - II miejsce.
Bieg 400 m (Jakub Biernat) - II miejsce.
Bieg 800 m (Paweł Kaźmierczak) - II miejsce.
Bieg w workach dla dzieci (Hubert Madyński, Molka, Krzysztof Hęćka) - II miejsce.
Skok w dal z miejsca (Daria Perlińska, Jakub Szymankiewicz) - II miejsce.
Bieg 800 m (Justyna Błocisz) - III miejsce.
Sztafeta 4x100 m (Marta Maciak, Agnieszka Piekiełek, Ewa Maleszka, Justyna Błocisz) - III miejsce.
Bieg 100 m (Dariusz Czech) - III miejsce.
Skok w dal (Michał Maciak) - III miejsce.
Podnoszenie odważnika (Dariusz Rabencki) - III miejsce.
Trójbój dla samorządowców (Władysława Smolińska, Stanisław Maciak) - IV miejsce.
Bieg 1500 m (Tomasz Niezgódka) - IV miejsce.
Strzały na bramkę (Zbigniew Kmiecik, Patryk Zieleziński) - IV miejsce.
Bieg 100 m (Agnieszka Piekiełek) - V miejsce.
Skok w dal (Agnieszka Piekiełek) - V miejsce.

Gratulujemy kolejnych sportowych sukcesów!













Zobacz:

Copyright (c) 2020 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Sunday, August 09, 2020 , Login,