Kontakt

karolmarszal@wp.pl

 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Linki
Dotacja na "Trening pamięci"
Dnia 9 kwietnia Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyznał dotację w wysokości 5 000 zł. dla naszego Stowarzyszenia. Środki te przeznaczone będę na realizację projektu "Wiejska akademia trzeciego wieku: warsztaty z treningu pamięci, koncentracji, uwagi i inteligencji". W konkursie ofert, który obejmował całe województwo,  złożonych zostało 267 wniosków z całego województwa, nasz jest jednym z 78 przeznaczonych do dofinansowania. Projekt skierowany jest do mieszkańców naszych wsi powyżej 50 roku życia, którzy chcą usprawnić swą pamięć poprzez intensywny trening, przy wykorzystaniu nowoczesnych technik zwanych mnemotechnikami.
Kurs prowadzić będzie mgr Zyta Sobańska z Ostrowa Wielkopolskiego, specjalistka z dziedziny rozwoju pamięci, koncentracji uwagi i inteligencji. W projekcie uczestniczyć może 30 osób podzielonych na dwie 15-osobowe grupy. W każdej grupie planuje się 15 cotygodniowych spotkań, które będą się odbywały w poniedziałki (godz. 16.30-18.00 oraz 18.00-19.30) w Domu Strażaka. Pierwsze zajęcia odbędą się już 20 kwietnia, dlatego zainteresowane osoby prosimy o szybką decyzję. Obowiązuje obecność na wszystkich zajęciach. Symboliczna odpłatność za udział w całym kursie wynosi 30 zł.
Zapisy u Reginy Marszał, Skrzebowa 43.
Zapraszmy - decyduje kolejność zgłoszeń. 
Zobacz:

Copyright (c) 2020 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Sunday, August 09, 2020 , Login,