Kontakt

karolmarszal@wp.pl

 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Linki
Ferie z tańcem
Nasze Stowarzyszenie otrzymało drugą w tym roku dotację - na zorganizowanie wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży. Nasz projekt pod nazwą "Wypoczynek zimowy w tanecznym rytmie z elementami Treningu Zastępowania Agresji" dofinansowany został kwotą 20 000 zł. przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
W wypoczynku udział weźmie 49 osób - członków Zespołu Tańca Ludowego "Swojacy". Młodzi tancerze wyjadą w dniach 24-29 stycznia do Wołowa, aby zdobywać nowe umiejętności taneczne, realizować program socjoterapeutyczny i aktywnie wypoczywać. Każdego przedpołudnia realizowane będą warsztaty taneczno-profilaktyczne a popołudniami uczestnicy wyjazdu poznawać będą okolice Wrocławia. W programie znajdą się m.in. zwiedzanie Zespołu Klasztornego Cystersów w Lubiążu i Kościoła Pokoju w Świdnicy, udział w musicalu w Teatrze Muzycznym oraz wejście do parku wodnego we Wrocławiu a także lekcje muzealne w Panoramie Racławickiej i Muzeum Narodowym a na zakończenie seans filmowy w kinie.
Nasi tancerze będą mieli także okazję zaprezentować swoje umiejętności w Wołowskim Ośrodku Kultury - tak więc po raz pierwszy wystąpią poza Wielkopolską.
Zobacz:

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Tuesday, January 18, 2022 , Login,