Kontakt

karolmarszal@wp.pl

 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Linki
Nagroda za krzewienie kultury
Jolanta Marszał znalazła się w gronie twórców kultury nagrodzonych przez Starostę Ostrowskiego. We wtorek 9 listopada w sali widowiskowej Zespołu Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy - Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się VI Inauguracja Roku Kulturalnego. Podczas uroczystej gali statuetkami Starosty Ostrowskiego uhonorowano dwudziestu jeden twórców i animatorów kultury z terenu Powiatu Ostrowskiego.
Jolanta Marszał została rekomendowana do nagrody przez Wydział Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim. Jak stwierdzono wręczając nagrodę: Pełna werwy i energii animatorka kultury. Potrafi pracę zawodową łączyć ze swoimi zainteresowaniami kulturalnymi. Jako nauczyciel w Zespole Szkół w Jankowie Przygodzkim prowadzi zajęcia z aerobiku odnosząc sukcesy w konkursach międzyszkolnych, powiatowych i wojewódzkich. Prowadzi także zespół „Swojacy" przy Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Raszkowie, który jest rozpoznawalny na scenach naszego powiatu.
Serdecznie gratulujemy!

Zobacz:

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Tuesday, January 18, 2022 , Login,