Kontakt

karolmarszal@wp.pl

 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Linki
Narciarze wrócili
W dniach 27-31 grudnia odbył się wyjazd na narty zorganizowany przez nasze Stowarzyszenie. Do Nowej Bystrzycy koło Bystrzycy Kłodzkiej wyjechało 40 dzieci i młodzieży - mieszkańców Moszczanki, Skrzebowej i okolicznych miejscowości, członków Zespołu Tańca Ludowego "Swojacy". Wyjazd odbył się w ramach projektu "Profilaktyka uzależnień z nauką jazdy na nartach dla dzieci i młodzieży z naszych wsi", dofinansowanego kwotą 17 800 zł. przez Województwo Wielkopolskie.
Uczestnicy wyjazdu każdego dnia udawali się na stok w miejscowości Spalona, gdzie z pomocą instruktorów poznawali tajniki jazdy na nartach. Warto zaznaczyć, że aż dla 39 osób, które wzięły udział w wyjeździe, był to pierwszy kontakt z narciarstwem. Zrealizowany został też program profilaktyczny, który przeprowadziła Anna Szymankiewicz, opiekę nad młodzieżą sprawowali także Jolanta Marszał, Ewa Wojtczak i Karol Marszał. W czasie wolnym można było pograć w piłkę bądź tenisa stołowego, uczestniczyć w zajęciach plastycznych czy też w balu (przed)sylwestrowym.


Zapraszamy do galerii.
Zobacz:

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Tuesday, January 18, 2022 , Login,