Kontakt

karolmarszal@wp.pl

 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Linki
Po wyborach
W niedzielę 21 listopada odbyły się w całej Polsce wybory samorządowe. Naszym burmistrzem pozostanie Jacek Bartczak, który uzyskał na obszarze całej gminy wynik 87,61 % głosów. Radnym Rady Gminy i Miasta z okręgu Moszczanka i Skrzebowa będzie, także kolejną kadencję, Karol Marszał. W przypadku Rady Powiatu Ostrowskiego naszej gminie przypadną dwa mandaty. Otrzymają je Maria Tomaszewska oraz Jacek Bartczak, który jednak z powodu objęcia funkcji burmistrza będzie musiał zrezygnować z mandatu. Zastąpi go kolejna osoba z listy wyborczej. Miło nam poinformować, że będzie to mieszkanka Moszczanki - Aneta Franc, której gratulujemy dobrego wyniku wyborczego. W przypadku Sejmiku Województwa Wielkopolskiego radnym, który zdobył w naszym okręgu wyborczym największe poparcie, zostanie Rafał Żelanowski z Ostrowa Wielkopolskiego.
Zapraszamy do obejrzenia dokładnych wyników głosowania w okręgu nr 5 obejmującym Bieganin, Moszczankę, Skrzebowę i Szczurawice, którego siedziba mieściła się w Domu Strażaka w Moszczance:
- wyniki głosowania na burmistrza;
- wyniki głosowania do Rady Powiatu;
- wyniki głosowania do Sejmiku Województwa.
Zobacz:

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Tuesday, January 18, 2022 , Login,