Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Seniorzy w teatrze
W sobotę 13 października 50 starszych mieszkańców naszych miejscowości wyjechało do Teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, by uczestniczyć w spektaklu pt. "Czego nie widać". Wyjazd był piątym etapem projektu "Dzień Seniora jest co miesiąc", realizowanego przez nasze Stowarzyszenie przy wsparciu finansowym Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.
Farsa "Czego nie widać" w reżyserii Pawła Okońskiego, to hit będący przebojem wielu scen teatralnych. To przezabawna historia średniej klasy trupy objazdowej, obnażająca świat teatralnych kulis i z ogromnym humorem kreśląca specyficzne charaktery ludzi teatru. Splot prywatnych perypetii postaci oraz ich aktorskich ról dał w efekcie potężną dawkę humoru, która nie pozwalała publiczności przestać się śmiać.
Kolejnym - ostatnim już etapem projektu dla seniorów będzie wyjazd do opery - Teatru Wielkiego w Poznaniu, gdzie uczestniczyć będziemy w spektaklu "Halka" Stanisława Moniuszki. Wyjazd rozpocznie się we wtorek 20 listopada o godz. 16.

Zapraszamy do galerii
Zobacz:

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Tuesday, January 25, 2022 , Login,