Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Wyjazd do kina

W czwartek 28 czerwca miał miejsce pierwszy etap projektu "Dzień Seniora jest co miesiąc", organizowanego przez nasze Stowarzyszenie dla starszych mieszkańców naszych miejscowości. 45 osób udało się do Kina "Centrum" w Kaliszu, by obejrzeć film "Niczego nie żałuję".

Film opowiadał o najsłynniejszej francuskiej piosenkarce - paryskim "wróbelku", czyli Edith Piaf. Przedstawiał zarówno bolesne chwile z jej wczesnego dzieciństwa, które spędziła na ulicy albo w domu publicznym prowadzonym przez jej matkę, jak i te radośniejsze momenty, kiedy została odkryta przez właściciela nocnego klubu, gdzie zadebiutowała przed publicznością, aż po ostatnie godziny życia tej wyjątkowej piosenkarki.

Kolejnym etapem projektu będzie wycieczka po Wielkopolsce, w której programie znajdą się: barokowy zamek w Rydzynie koło Leszna, sanktuarium "Święta Góra" w Gostyniu oraz pałac w Dobrzycy. Wyjazd planowany jest na piątek 27 lipca, od godziny 9.

Zapraszamy do galerii

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Tuesday, January 25, 2022 , Login,