Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Spotkanie z kandydatami

We wtorek 4 listopada w świetlicy w Moszczance odbyło się spotkanie z kandydatami startującymi w wyborach samorządowych. Kilkunastu mieszkańców Moszczanki i Skrzebowej mogło wysłychać prezentacji kandydatów oraz zadać im pytania. W spotkaniu uczestniczyli: kandydat na burmistrza Jacek Bartczak, radny Gminy i Miasta Raszków Karol Marszał, kandydaci do Rady Powiatu: Kajetan Błaszczyk (PiS), Aneta Franc (PiS), Alina Grzesiek (PiS), Halina Kądziela (PSL), Małgorzata Lis (KWW Andrzeja Dery), Irena Matczak (KWW Andrzeja Dery), Izabela Rykowska (PO), Katarzyna Spiżak (PiS), Maria Tomaszewska (PO) oraz kandydat do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Józef Gregorczyk (KWW Ryszarda Grobelnego "Teraz Wielkopolska").

Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 16 listopada w godz. 9.00 - 21.00. Samorząd zajmuje się sprawami, które bezpośrednio dotyczą każdego z nas: drogami, szkołami, służbą zdrowia, pomocą społeczną, kulturą czy ochroną środowiska. Sprawmy, by nasze Gmina, Powiat i Województwo były dobrze zarządzane. To od nas zależy, czy w naszych miejscowościach będzie żyło się lepiej. Niezależnie od tego, na kogo zagłosujemy – WEŹMY UDZIAŁ W WYBORACH!

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2021 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Wednesday, December 08, 2021 , Login,