Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Spotkanie z kosmetyczką

W środę 20 listopada w świetlicy odbył się wykład kosmetologa Elżbiety Obczasiak na temat procesów starzeniowych skóry i całego organizmu. Tytuł wykładu brzmiał: "Kolagen i peptydy rybie - sposób na spowolnienie procesów starzeniowych skóry". Słuchaczkami były panie zrzeszone w Kole Gospodyń Wiejskich Moszczanka - Skrzebowa.

Szczególna uwaga została skierowana nie tylko na właściwą pielęgnację skóry, ale m.in. na styl życia, który w 60% jest odpowiedzialny za procesy antystarzeniowe (dla porównania geny tylko 20%),  a także  na właściwą suplementację i jej wpływ np. na jakość stawów. Nowoczesne, niezwykle skuteczne kosmeceutyki i suplementy na bazie m.in. kolagenu i oligopeptydów rybich a także nanowody mają zdolność zatrzymania procesów starzeniowych organizmu – przeznaczone są one również dla skór wrażliwych i problematycznych typu trądzik różowaty, łuszczyca i inne. Osoby uczestniczące w spotkaniu miały możliwość przetestowania powyższych kosmetyków.
Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , 18 stycznia 2022 , Zaloguj,