Kontakt

karolmarszal@wp.pl

 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Linki
Sukcesy na "Magii tańca"
W środę 2 czerwca Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" uczestniczył w Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Magia tańca". Była to już jedenasta edycja imprezy, która odbywa się w ostrowskim Kinie Komeda. Do Ostrowa przyjechało blisko 60 zespołów z południowej Wielkopolski. Na scenie można było zobaczyć wszystkie gatunki tańca, począwszy od nowoczesnego, przez hip-hop, taniec towarzyski, współczesny na ludowym skończywszy.
Właśnie w tej ostatniej kategorii startowali nasi tancerze. I, jak mówi stare porzekadło, do trzech razy sztuka. Trzeci już udział w "Magii tańca" zakończył się dużym sukcesem: grupa starsza zajęła I miejsce w kategorii "Taniec ludowy, zespoły gimnazjalne", natomiast grupa młodsza II miejsce w kategorii zespołów w wieku szkół podstawowych. Wyniki te pokazują, że "Swojacy" cały czas doskonalą swoje umiejętności i prezentują coraz wyższy poziom. Gratulujemy sukcesu!


Zobacz:

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Tuesday, January 18, 2022 , Login,