Kontakt

karolmarszal@wp.pl

 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Linki
Weź udział w konkursie
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym poświęconym naszej okolicy. Organizatorem konkursu jest Lokalna Grupa Działania "Okno Południowej Wielkopolski" w Krotoszynie, do której należy także nasze Stowarzyszenie. Konkurs ma zachęcić mieszkańców gmin Raszków, Krotoszyn, Zduny, Sulmierzyce, Ostrów Wielkopolski  i Nowe Skalmierzyce do poznawania swoich okolic, dostrzegania ich walorów historycznych, kulturowych, turystycznych i przyrodniczych, integrowania się z regionem oraz ukazania piękna i różnorodności otaczającej nas przyrody, krajobrazu, folkloru i architektury.
Konkurs trwa od 9 sierpnia do 17 września 2010 r. a jego dokładny regulamin umieszczony jest na stronie http://slgdopw.pl/content/attachments/130_regulamin%20konkursu%20fotograficznego.pdf . Zwycięzcy z każdej gminy otrzymają nagrody rzeczowe w postaci dysków twardych zewnętrznych o pojemności nie mniejszej niż 320 GB. Serdecznie zapraszamy do udziału!
Zobacz:

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Monday, January 17, 2022 , Login,