Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Zabawa dla dzieci

W niedzielę 22 stycznia świetlica wiejska w Moszczance wypełniła się radosnym gwarem dzieci. Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich Moszczanka – Skrzebowa zorganizowały balik karnawałowy dla najmłodszych mieszkańców obu sołectw. Zaproszenie przyjęło kilkudziesięcioro dzieci, które przebrane za bajkowe postaci wraz ze swoimi rodzicami zjawiły się w świetlicy. Zabawę prowadził DJ Klaun a muzyka porwała do tańca wszystkich bez względu na wiek. Były także konkursy, wiele słodyczy i owoców, czyli to co dzieci lubią najbardziej. Oczywiście największą atrakcją była wizyta Mikołaja, który rozdał dzieciom słodkie upominki. Niespodzianką był też występ Zespołu Tańca Ludowego "Swojacy", który wykonał kilka kolęd (kończąc tym samym tegoroczny sezon kolędowy) oraz kilka układów dyskotekowych.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Byli to: Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, Sklep Spożywczy Jarosław Wachowiak, Elzbych - Elżbieta i Zbigniew Kmiecik, Karol Molka i Anna Rykowska.

Zapraszamy do galerii

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2021 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Thursday, December 09, 2021 , Login,