Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Zapraszamy na "Zakonnicę w przebraniu"

W sobotę 28 stycznia 2017 r. organizujemy wyjazd do Teatru Muzycznego w Poznaniu na musical „Zakonnica w przebraniu”. Spektakl, oparty na filmie z lat 90. pod tym samym tytułem i przygotowany z ogromnym rozmachem, cieszy się bardzo dużą popularnością - rezerwacje dokonywane są na 3 miesiące przed terminem.

Koszt, na który składają się bilet wstępu i transport, to 90 zł/osoba.

Zapisy przyjmuje Arleta Maciak, Skrzebowa 17, tel. 62 734 30 35 lub 695 867 357, zgłoszenie jest ważne razem z wpłatą całej kwoty oraz podaniem adresu i nr PESEL. Liczy się kolejność zgłoszeń – do 10 grudnia musimy opłacić ostatecznie bilety.

Wyjazd planowany jest o godz. 12.00 spod Domu Strażaka w Moszczance.

Spektakl grany dla Widzów od 12 roku życia.

Zapraszamy do udziału!


Zakonnica w przebraniu to kwintesencja tego, jak powinien wyglądać dobry musical. Znakomita muzyka, dynamiczna akcja, wyrazista scenografia i kostiumy, a przede wszystkim świetni aktorzy-wokaliści, których wykonania spektakularnością wcale nie odbiegają od tych zapamiętanych z kinowego przeboju lat 90. pod tym samym tytułem.

Anna Solak, kulturapoznan.pl

 Blisko trzygodzinne show nie pozwala na choćby najkrótszy moment nudy. "Weź mnie do nieba" (oryg. "Take Me To Heaven") do teraz dzwięczy mi w uszach. Dynamicznie zmieniające się tło (nie wiem jak oni to robią na tym metrażu, ale są cudotwórcami!), stroje jakich nie powstydziłby się Broadway, oprawa muzyczna, światło i przede wszystkim aktorzy sprawili, że Zakonnica w przebraniu to musicalowa wizytówka Poznania.

zielinskyofficial.blogspot.com 

 

P.S. W sobotę 28 stycznia 2017 r. Ochotnicza Straż Pożarna Moszczanka-Skrzebowa organizuje także wieczorek karnawałowy na sali w Moszczance.

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2021 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Tuesday, December 07, 2021 , Login,