Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Zapraszamy na wykład o Piłsudskim

Zapraszamy na kolejny wykład dla osób 50+ - tym razem poświęcony Józefowi Piłsudskiemu. Wykład na żywo za pośrednictwem łącza internetowego wygłosi Michał Rybak - kustosz Muzeum Niepodległości w Warszawie. Tematem spotkania będzie Józef Piłsudski - rewolucjonista, brygadier, Naczelnik Państwa i marszałek, ze szczególnym uwzględnieniem czasu bitwy warszawskiej, w przeddzień 100 rocznicy tego wydarzenia. Wykład odbędzie się w świetlicy w Moszczance w środę 12 sierpnia - spotkanie uczestników o godz. 17.30.

Wykład będzie inauguracją projektu pn. "Bitwa warszawska - nasze wspólne zwycięstwo", realizowanego w najbliższych miesiącach przez nasze Stowarzyszenie w partnerstwie z Gminą i Miastem Raszków oraz Parafią pw. Zwiastowania Pańskiego w Skrzebowej. Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.

 

 

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2021 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Saturday, December 04, 2021 , Login,