Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Zebranie mieszkańców

W środę 16 marca odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców wsi Skrzebowa, podsumowujące rok 2015. W spotkaniu zorganizowanym w świetlicy w Moszczance uczestniczyło 18 mieszkańców miejscowości. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak oraz radna Powiatu Ostrowskiego Katarzyna Spiżak.
Sołtys Tadeusz Marszał przedstawił sprawozdanie z działalności Rady Sołeckiej w roku 2015. Zwrócił w nim uwagę na najważniejsze wydarzenia na terenie miejscowości oraz na dobrą współpracę z władzami gminy. Bieżące tematy gminne omówił burmistrz Jacek Bartczak, który skupił się przede wszystkim na inwestycjach planowanych w roku 2016 na terenie wsi Skrzebowa i Moszczanka. O swej działalności mówili także radna Katarzyna Spiżak oraz radny Karol Marszał. Zgromadzeni mieszkańcy wsi mieli też okazję do zadawania pytań, które skierowane były przede wszystkim do burmistrza Jacka Bartczaka.

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2021 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , Thursday, December 09, 2021 , Login,