Linki
 

Zespół Tańca Ludowego "Swojacy" działa przy
wsparciu finansowym firmy
WEKO Polska Sp. z o.o.
z Moszczanki oraz Miejsko - Gminnego Ośrodka
Kultury
w Raszkowie.

Zebranie mieszkańców Skrzebowej

W środę 3 kwietnia odbyło się zebranie wiejskie mieszkańców wsi Skrzebowa, podsumowujące rok 2012. W spotkaniu zorganizowanym w świetlicy w Moszczance uczestniczyło 19 mieszkańców miejscowości. Wśród zaproszonych gości znalazł się burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak.
Sołtys Tadeusz Marszał przedstawił sprawozdanie z działalności Rady Sołeckiej w roku 2012. Zwrócił w nim uwagę na najważniejsze wydarzenia na terenie miejscowości (szczególnie związane z rocznicą budowy kościoła), na inwestycje na terenie miejscowości (kolejny etap remontu świetlicy) oraz na dobrą współpracę z władzami gminy. Bieżące tematy gminne omówił burmistrz Jacek Bartczak, który skupił się przede wszystkim na sprawie nowych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami na terenie Gminy i Miasta Raszków. Zgromadzeni mieszkańcy wsi mieli też okazję do zadawania pytań, które skierowane były przede wszystkim do burmistrza Jacka Bartczaka. Poruszano m.in. kwestie remontu dróg, gminnej spółki wodnej i zmiany planu zagospodarowania przestrzennego.

Kontakt

karolmarszal@wp.pl

Copyright (c) 2022 Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Wsi Moszczanka i Skrzebowa, południowa wielkopolska , 18 stycznia 2022 , Zaloguj,